Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ДФС Сумщини: «Укрнафта» поверне державі більше 1 млрд. грн.

31.07.2015 -

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав ПАТ  «Укрнафту» сплатити 1,043 млрд. грн. на користь держави в особі Охтирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ГФС в Сумській області.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Починаючи з серпня минулого року, підприємство, яке займається видобуванням нафти, газу та газового конденсату, не виконувало зобов’язання зі плати податків за користування надрами. Так, компанія заборгувала 819,3 млн.грн. рентної плати за користування надрами для видобування нафти. З рентної плати за користування надрами для видобування природного газу - 220,7 млн.грн. З рентної плати за користування надрами для видобування газового конденсату - 3,74 млн.грн.

Судове рішення прийнято 24 липня 2015 року. Кошти повинні бути стягнуті за рахунок готівки, що належить «Укрнафти» і з рахунків у банках, обслуговуючих компанію.

Нагадаємо, Головне управління ДФС у Сумській області неодноразово зверталося до Сумської обласної ради та ініціювала звернення до Державної служби геології та надр України про зупинення терміну дії спеціальних дозволів на користування надрами, поки підприємство повністю не погасить борг.

- Фахова робота працівників ДФС дала позитивний результат, який дозволить повернути державі несплачені податки, - зазначив Юрій Больбіт,   керівник ГУ ДФС у Сумській області.