Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

В поточному році матеріальна допомога в розмірі 2240 гривень не підлягає оподаткуванню

12.06.2017 -

Якщо виплата матеріальної допомоги має систематичний характер і така допомога надається всім або більшості працівникам, наприклад, допомога на оздоровлення, при цьому її виплати передбачені положеннями про оплату праці найманих працівників (колективним договором, галузевою угодою тощо), прийнятими згідно з нормами трудового законодавства, то така матеріальна допомога з метою оподаткування прирівнюється до заробітної плати і вся сума такої допомоги включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку і підлягає  оподаткуванню.

Поряд з цим, відповідно до  пп. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 Податкового кодексу сума матеріальної допомоги, яка носить разовий характер, та отримана протягом звітного податкового року сукупно у розмірі  2240 гривень не включається до оподатковуваного доходу платника податку. Сума перевищення матеріальної допомоги над вказаним розміром включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку і підлягає оподаткуванню  за ставкою 18 відсотків.