Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На митному посту «Бачівськ» виявлено срібні монети 1924-1925 років

13.06.2017 -

Сьогодні, на митному посту "Бачівськ" Сумської митниці ДФС під час проведення митного контролю співробітниками Сумської митниці ДФС у громадянина Російської Федерації було виявлено монети 1924-1925 років виготовлення.

Власник знахідки слідував на власному автомобілі марки «Лада» у напрямку до Росії. У барсетці з особистими речами, яка знаходилась між передніми сидіннями, виявлено дві срібні монети. Обидва срібники виготовлені номіналом «один полтинник» із зображенням на аверсі людини з молотом та датою «1924», «1925» відповідно, а на реверсі  – зображення «серпа та молоту» з  написом «Пролетарии всех стран соединяйтесь». На гурту монети викарбовано «чистого серебра 9 грамм».

Згідно із Митним кодексом України відносно даних монет встановлені обмеження при переміщенні через митний кордон України.

Своїми діями чоловік порушив встановлений порядок проходження митного контролю. За даним фактом головним державним інспектором Сумської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».