Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Підняти бойовий дух фантомівцям в зоні АТО поїхав очільник фіскальної служби Сумщини Олексій Мазуренко

15.06.2017 -

Більше двох років тому на сході України почав працювати спеціальний підрозділ ДФС «Фантом», завдання якого — протидіяти нелегальним товаропотокам. Адже машини, вщерть напаковані контрабандними товарами трапляються фіскалам, що несуть службу в зоні АТО, майже щодня. Перевізники вишукують будь-яку змогу й шляхи, щоб доставити вантажі на підконтрольну бойовикам територію. Тому працівники податкової міліції воюють у цих «гарячих» точках.

Умови, в яких знаходяться фантомівці, особливо хвилюють Олексія Мазуренка, начальника ГУ ДФС у Сумській області. Навідати особовий склад сумських податкових міліціонерів, які несуть службу в гарячих точках, приїхав разом з Юрієм Мельником, заступником начальника ГУ ДФС у Сумській області та Сергієм Маслаком, заступником начальника оперативного управління податкової міліції Сумщини. Своїм колегам привезли продукти харчування та засоби гігієни.

Олексій Мазуренко відзначив професіоналізм бійців, які перебувають в зоні АТО.

– Наші воїни професіонали, дисципліновані, достойно виконують бойові завдання. Діють тактично грамотно і дають гідну відсіч противнику, - зазначив Олексій Мазуренко.

Керівники ГУ ДФС вручили воїнам подяки за сумлінну та бездоганну службу.

Цей візит керівників ГУ неабияк підтримав бойовий дух та підняв настрій хлопцям. Кажуть, приємно відчути, що про них не забувають, а це додає впевненості.