Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

І знову “врожай старовини” на Сумщині

09.08.2017 -

В пункті пропуску “Катеринівка-Крупець” на кордоні з Російською Федерацією інспекторами Сумської митниці ДФС вилучено старовинні книги та марки при спробі їх незаконного вивезення з території України.

Росіянин виїжджав до своєї батьківщини, обравши зону спрощеного митного контролю. При проведенні митного огляду в валізі з особистими речами, без будь-яких ознак приховування, виявлено три книги друку 1915-1930 років, а також колекція (132 шт.) поштових марок часів Радянського Союзу.

Нагадаємо, що відносно даних артефактів встановлені обмеження при переміщенні через митний кордон України, у відповідності до статті 197 Митного кодексу України та Наказу Мінкультури і мистецтв України №258 від 22.04.2002 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 липня 2002 року за №  571/6859.

За даним фактом головний державний інспектор Сумської митниці ДФС склав протокол про порушення митних правил згідно з частиною першою статті  471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах митного контролю».

Наразі виявлені предмети вилучено та направлено на подальшу експертизу. Остаточну крапку у цій справі поставить суд.