Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Не вдалося чаювання зі старовинного тульського самовару

10.08.2017 -

Багатим виявився цей тиждень для митного поста “Катеринівка” Сумської митниці ДФС на старожитності. До колекції старовинних книг та марок, які були затримані інспекторами цього поста при спробі незаконного їх вивезення за межі митної території України, долучився також самовар 1911-1917 років виробництва самоварної фабрики Василя Павловича Баташова.

Влаштувати розкішне чаювання збирався громадянин Азербайджану, намагаючись провезти самовар на задньому сидінні свого автомобіля та обравши зону спрощеного митного контролю “зелений коридор”. Проте він виявився для нього “червоним”. Адже відносно зазначеного самовару при переміщенні через митний кордон України встановлені обмеження, передбачені ст. 197 МКУ та додатком № 1до інструкції, затвердженої  наказом Мінкультури і мистецтв України  № 258 від 22.04.2002 року.

В результаті за даним фактом головний державний інспектор Сумської митниці ДФС склав протокол про порушення митних правил згідно з частиною першою статті  471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах митного контролю».