Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податкова міліція Сумщини вилучила 15 тонн фальсифікованого алкоголю

11.10.2017 -

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області припинили діяльність чергового промислового підпільного виробництва з виготовлення фальсифікованого алкоголю, а також його реалізації через Інтернет-сайти.

Незаконне виробництво алкогольної продукції здійснювалось на території  Києва та Київської області. Фальсифікат збувався по всій території України, у тому числі й до районів проведення антитерористичної операції.

На підставі ухвал  Ковпаківського районного суду м. Суми податкова міліція Сумської області спільно з прокуратурою Сумської області 10 жовтня 2017 року провели ряд обшуків.

За результатами проведених слідчих дій виявлено та вилучено близько 15 тонн сировини незаконно виготовленого алкогольного фальсифікату, а також обладнання, що забезпечувало масове виробництво, та автомобіль, який використовувався для    транспортування    незаконно    виготовлених лікеро-горілчаних виробів. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає понад 3,2 млн. гривень.

Заходи з вивільнення ринку лікеро-горілчаної продукції від фальсифікату працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області здійснювали під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області  в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, кваліфікованому за ч.2 ст.28 (злочин, скоєний за попередньою змовою групою осіб), ч.2 ст. 204 (незаконне виготовлення підакцизних товарів шляхом викриття підпільних цехів), ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку) Кримінального кодексу України.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.