Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сучасні технології дозволяють отримати довідку про відсутність заборгованості не виходячи із дому

11.01.2018 -

Під час здійснення професійної діяльності у платників податків виникає необхідність підтвердити відсутність заборгованості перед бюджетом, яку потребує банк або орган державної влади, або контрагент. У такому випадку підтверджуючим документом стає довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів та інших платежів, що контролюються органом фіскальної служби.

В Державній податковій інспекції у м. Сумах нагадують, що за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника» з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) платник може надіслати заяву та отримати довідку про відсутність податкової заборгованості.    

Суб’єкти сфери публічних закупівель, будь-які зацікавлені органи, підприємства або суб’єкти господарювання у загальнодоступній частині "Електронного кабінету платника" без використання електронного підпису мають можливість переглянути видані платникам довідки та/або завантажити довідку у вигляді файла з територіального контролюючою органу.

Головні переваги використання Електронного кабінету платника:

- можливість на безоплатній основі працювати у цілодобовому режимі;

- економія власного часу не відвідуючи орган ДФС;

- затребувана інформація надходить в режимі реального часу;

- запити платників з найвіддаленіших куточків України швидко й легко задовольняються.

Слід додати, що Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків з фахівцями Державної фіскальної служби України за допомогою використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Висновок один: оперативно, зручно, а головне – безконтактно. Отже, слід скористатися!