Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Електронна звітність – як найкращий спосіб уникнення черг

08.02.2018

Шановні сумчани – платники податків! З року в рік фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах проводять широку інформаційну кампанію щодо про зручності та переваг звітування в електронному вигляді, коли використовуючи Інтернет-ресурс формуються звіти та безконтактно направляються до контролюючого органу.

Аналіз роботи Центру обслуговування платників ДПІ у м. Сумах свідчить про те, що найбільший потік відвідувачів припадає на саме граничні терміни подання звітності. Задля прискорення процедури прийняття звітності в ЦОП облаштовано ще три додаткових робочих місця.

Сьогодні, 8 лютого 2018 року, у залах Центру повний аншлаг, оскільки саме 8 та 9 лютого є граничними термінами подання певних звітів та декларацій ФОП-цями.

Звісно, що фахівці інспекції готові дослухатися до ваших побажань щодо покращення роботи з питань приймання звітності, але разом з тим просимо не нехтувати пропозиціями фіскальної служби:  у майбутньому не відкладати процедуру подання або надсилання звіту поштою на останні дні. Це особливо стосується тих ФОП, які подають  звітність з  нульовими показниками і яку можна було б безпроблемна надати ще у січні місяці.

Шановні! Наразі фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах активно працюють та  будуть залишатися на робочих місцях, доки не приймуть звітність у останнього платника податків.