Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Працівники Сумської митниці ДФС попередили чергову спробу незаконного вивезення за межі території України партії медичного препарату

01.03.2018

Дев’ять пакунків медичного препарату, що діє на центральну нервову систему, намагався перевезти через кордон провідник потягу «Кишинів  -Москва».  При заповненні декларації, під час проходження митного контролю, працівник залізниці  вказав про відсутність переміщення будь-якого товару. Дані вказані у митній декларації підтвердив під час усного опитування.  Проте, в ході  огляду купе провідника, в постільній білизні митники виявили партію медичного препарату  КАЛІМІН 60Н. Документів, що підтверджують вартість препарату, а також рецепту, виданого на його ім’я, на переміщувані лікарські засоби правопорушник не надав. Орієнтовна ціна даного препарату складає 450 грн, а отже, загальна сума ліків, які намагались вивезти за кордон, більше 4 тис гривень.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, передбаченого статтею 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».