Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Громадянин Молдови намагався перевезти через кордон 50 кг м’ясних виробів

12.03.2018 -

Вчора ввечері на залізничній станції «Хутір-Михайлівський» Південно-Західної залізниці під час здійснення митного контролю потягу сполученням «Кишинів - Москва», громадянину Молдови запропоновано письмово заповнити митну декларацію.

У митній декларації іноземець вказав про переміщення 135 кг м’ясних виробів загальною вартістю 27 тис. гривень. Але під час огляду вагону у міжстелевому просторі над купе, доступ до якого здійснюється через технологічні люки, виявлено приховані від митного контролю ще 50 кг м’ясних виробів. Товар молдованин не задекларував письмово і не заявив про нього усно, переміщував його через кордон України з приховуванням від митного контролю способом, що утруднювало його виявлення.

Таким чином, громадянин порушив митні правила, передбачені статтею 483 Митного кодексу України.

Під час проведення перевірки на предмет повторності вчинення правопорушень даним громадянином, встановлено, що він протягом року вже притягувався до відповідальності за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.