Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Відбулося чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області

13.06.2018

Відповідно до порядку денного учасники засідання обговорили підсумки роботи органів фіскальної служби протягом 5 місяців 2018 року, результативність перевірок, роботу системи автоматизованого блокування податкових накладних та стан нарахування і сплати податку на нерухоме майно. Окремо громадськість хвилювало  питання перетину кордону і розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією.

За словами Олексія Мазуренка, начальника ГУ ДФС у Сумській області, працівниками ДФС Сумщини забезпечено збір до Зведеного бюджету України у січні – травні 2018 року в сумі 5,3 млрд гривень. В порівнянні до відповідного періоду минулого року забезпечено приріст надходжень на 1,4 млрд грн або 35,4 відсотка. 

В тому числі до Державного бюджету України забезпечено збір у сумі 3,2 млрд грн, що більше збору за відповідний період минулого року на       927,1 млн. грн, або  40,3 відсотка. 

До місцевих бюджетів сплачено платниками податків Сумщини  більше 2 млрд грн, що більше збору за відповідний період минулого року на             462 млн. грн, або 28,5 відсотка.

– Важливим напрямом у роботі фіскальної служби залишається детінізація доходів громадян, – говорить Олексій Мазуренко. – З початку року виявлено 1261 найману особу, яка не була зареєстрована в установленому порядку. За результатами проведеної роботи до бюджету надійшло            426,6 тис. гривень.