Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Громадська рада при ГУ ДФС у Сумській області обговорила проблему «євроблях»

14.06.2018 -

Питання експлуатації автомобілів з іноземною реєстрацію в Україні  стоїть досить гостро. Тому, під час засідання Громадської ради обговорили проблемні питання пов’язані з розмитненням автомобілів з іноземною реєстрацію.

Юрій Міщенко, заступник начальника Сумської митниці ДФС зазначив, що транспортні засоби за окремими товарними позиціями УКТ ЗЕД, які підлягають державній реєстрації, незалежно від їх вартості, підлягають письмовому декларуванню з оподаткуванням ввізним митом за повними ставками Митного тарифу України, акцизним податком і податком на додану вартість.

Крім того, їх митне оформлення з метою вільного обігу здійснюється за умови відповідності екологічним нормам не нижче рівня «ЄВРО-5» та зняття транспортного засобу з обліку, якщо він перебував на обліку в реєстраційному органі іноземної держави.

На жаль, переважна більшість автомобілів з іноземною реєстрацією, які ввезено в Україну на умовах тимчасового ввезення та транзиту, цим екологічним нормам не відповідає, і як наслідок – неможливо здійснити митне оформлення цих транспортних засобів у вільний обіг. Так, з початку 2018 року у зоні діяльності Сумської митниці ДФС ввезено більше 350 одиниць тільки автомобілів з литовською реєстрацією.

За п’ять місяців 2018 року у зоні діяльності Сумської митниці ДФС громадянами ввезено на митну територію України у митному режимі імпорт  311 транспортних засобів, за які  сплачено 21,4 млн. грн митних платежів.