Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова міліція Сумщини вилучила 20 тонн фальсифікату

07.08.2018

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області викрили чергове нелегальне виробництво у промислових масштабах сурогатного алкоголю та упередили масове отруєння громадян фальсифікатом.

Фахівці фіскальної служби Сумської області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області під час розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України викрили групу осіб – мешканців Шостки, які незаконно виготовляли підакцизні товари у промислових масштабах з недоброякісної сировини, які становлять загрозу для життя і здоров’я людей.

Зловмисники промислово очищували концентрат протиобліднювальної рідини та отримували сурогатний спирт, з якого в подальшому виготовляли алкогольні напої, вживання яких могло спричинити тяжкі наслідки.

У якості замаскованих місць зберігання, переробки та накопичення «хіміки» використовували складські приміщення на околиці Шостки Сумської області. Реалізація фальсифікату здійснювалась до різних регіонів України.

За результатами санкціонованого судом обшуку встановлено замаскований цех із незаконного виготовлення підакцизної алкогольної продукції з використанням обладнання, що забезпечує масове його виробництво.

На початок проведення обшуку слідчими виявлено процес незаконного виготовлення спиртовмісної рідини, зловмисників затримано «на гарячому» в ході «виробничого» процесу. За наслідками проведених слідчих дій виявлено та вилучено майже 20 тисяч літрів спиртовмісної сировини для виготовлення сурогатного алкоголю, а також обладнання для його перегонки та вантажний автомобіль марки «Вольво», за допомогою якого здійснювалося переміщення незаконно виготовлених підакцизних товарів. За попередньою оцінкою вартість вилученого складає близько 6 млн. гривень.

Розслідування кримінального провадження триває.