Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

За 8 місяців 2018 року проведено 350 фактичних перевірок з питань дотримання порядку проведення розрахунків

13.09.2018

Про це розповів Юрій Шахов, начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Сумській області під час засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області.

У сучасних умовах провадження господарської діяльності та недопущення тиску на сумлінних платників податків, перевірці з питань  дотримання порядку проведення розрахунків підлягають  ризикові суб'єкти господарювання. До переліку ризикових потрапляють лише ті, про які  повідомляють місцеві органи влади, правоохоронні органи чи громадяни. Також перевіряються ті підприємці, у яких фіксуються порушення порядку розрахунків зі споживачами, або які декларують незначні суми одержаних доходів чи звітують про нульові показники одержаної готівки у сфері реалізації підакцизної групи товарів.

За словами Юрія Шахова, з початку року виявлена сума несвоєчасно оприбуткованої готівки у порушників становить близько 2,6 млн. гривень (сума санкцій 12,8 млн. гривень).

Фахівець фіскальної служби також поінформував членів Громадської ради про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій. Саме впровадження таких нових моделей  спростить порядок застосування касових апаратів та оприбуткування готівки.

Тобто, провівши розрахунки через РРО, електронні чеки спрямовуються на сервер ДФС. Отже, готівка оприбуткована. За допомогою новітніх технологій таких понять як ведення книги обліку розрахункових операцій, зареєстрованої до реєстратора розрахункових операцій та ведення в ній записів щодо дублювання одержаної готівки взагалі не буде.