Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відбулося чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області

13.09.2018 -

 – Процес реорганізації фіскальної служби на Сумщині триває, – поінформував членів Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області Олексій Мазуренко, очільник ДФС Сумщини.

Проте, незважаючи на реорганізаційні процеси, податківці працюють і виконують свої завдання. Спостерігається приріст надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Працівниками ДФС Сумщини забезпечено збір до Зведеного бюджету України  у січні – серпні 2018 року в сумі 8,6 млрд гривень. В порівнянні до відповідного періоду минулого року забезпечено приріст надходжень на 2,2 млрд гривень. 

В тому числі до Державного бюджету України забезпечено збір у сумі 5,1 млрд грн, що більше збору за відповідний період минулого року на 1,5 млрд грн, або  40,8 відсотка. 

До місцевих бюджетів сплачено платниками податків Сумщини  майже 3,5 млрд грн, що більше збору за відповідний період минулого року на      694,6 млн. грн, або 25 відсотків.

– Податкова міліція Сумщини спрямовує свою діяльність на профілактику та протидію злочинності у сфері оподаткування, бюджетній та митній сферах, створення належних умов ведення бізнесу для сумлінних платників податків, – сказав Олексій Мазуренко. – Економічний ефект від діяльності оперативно-слідчих підрозділів податкової міліції органів ДФС Сумської області за січень-серпень 2018 року перевищив 216 млн. гривень.

Так, у кримінальних провадженнях забезпечено відшкодування збитків у розмірі 27,5 млн. гривень.

З початку року з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму понад 61,4 млн. гривень.

Оперативники упередили 5,6 млн. грн ПДВ, що були незаконно заявлені до відшкодування з бюджету. Ці суми перебувають під кримінальним провадженням.

За наслідками відпрацювання підприємств-користувачів незаконними послугами «конвертаційних центрів» та «фіктивних фірм», а також перевірок учасників державних закупівель до бюджету мобілізовано 25,4 млн. гривень.

ДФС продовжує вдосконалювати та розширювати електронні послуги.  Про реалізацію пілотного проекту щодо використання смартфонів і планшетів в якості касових апаратів розповіла присутнім Тетяна Хібарна, начальник управління обслуговування платників ГУ  ДФС у   Сумській  області.

Мета проекту – спростити та здешевити процес реєстрації розрахункової операції і спростити умови ведення господарської діяльності. Передбачено, що експериментальний проект з впровадження інноваційної системи реєстрації та обліку РРО e-Receipt триватиме до 31 грудня 2019 року.