Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Сумщині припинено діяльність нелегального заводу ПММ

23.10.2018

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області припинили діяльність нелегального заводу з виробництва паливно-мастильних матеріалів.

На виконання вимог Генерального прокурора України щодо виявлення  та припинення порушень чинного законодавства у сфері виробництва та реалізації пального співробітниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області за координації прокуратури області викрито незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів, яке проводилось шляхом відкриття підпільного заводу.

Встановлено, що на територію заводу завозилась вуглеводна сировина  невідомого походження. Використовуючи обладнання заводу, що забезпечує масове виробництво, шляхом переробки сировини (крекінгу) здійснювалося виготовлення бензину та дизельного пального сумнівної якості. Воно в подальшому реалізовувалось як юридичним, так і фізичним особам через мережі АЗС. Акцизний податок з даної діяльності не сплачувався. При цьому, нелегальне виробництво ПММ проводилось без документів дозвільного характеру на виготовлення і використання небезпечних хімічних речовин, а також документів з питань екологічної безпеки виробничого комплексу.

На підставі ухвали суду проведено обшук на території нелегального заводу. У ході обшуку виявлено і вилучено сировину та товар загальним об’ємом понад 143 тисячі літрів, а також промислове нафтопереробне обладнання, яке використовувалось в незаконній діяльності.

Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 7,4 млн. гривень.