Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Працівники фіскальної служби готуються скоро звітувати про доходи

30.10.2018

Марина Дмітрієва, в.о. завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Сумській області взяла участь у роботі семінару-тренінгу з актуальних питань застосування антикорупційного законодавства щодо дотримання вимог фінансового контролю. Тренінг провела Юлія Кулікова, фахівець Національного агентства з питань запобігання корупції за участі Степана Пака, заступника Сумського міського голови.

Актуальність заходу підтверджується тим, що згідно Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати, заповнивши на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Декларації подають не лише діючі співробітники, але і претенденти на посаду або ті, хто з такої посади звільняється.

Під час семінару учасники розглянули порядок і правила заповнення кожного розділу основної декларації, а також особливості подання повідомлення про зміну у майновому стані декларанта.

Присутнім акцентовано увагу, що у разі виникнення питань щодо правильності заповнення декларації необхідно зветатися на офіційний сайт НАЗК www.nazk.gov.ua, на якому є відповідні роз’яснення. Також функціонує система HELPDESK, яка приймає запити від користувачів персональних електронних кабінетів з різноманітних питань.