Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Працівники фіскальної служби Сумщини вшанували своїх ветеранів

30.10.2018

Сьогодні в ГУ ДФС у Сумській області відбулись урочистості, присвячені Дню вшанування ветеранів  податкової служби.

Вітали  зі святом пенсіонерів та ветеранів Олексій Мазуренко, начальник ГУ ДФС в Сумській області, Людмила Завгородня, голова ради «Громадської організації «Місцевого осередку ГО «Всеукраїнської асоціації ветеранів ДПС України» Сумської області» та колектив ГУ ДФС у Сумській області.

– На Сумщині проживає близько 400 ветеранів праці – пенсіонерів, які раніше працювали в інспекціях державних доходів фінансових відділів та в органах Державної податкової служби країни, – сказав Олексій Мазуренко. – Вами було докладено надзвичайних зусиль, аби податкова, а тепер вже фіскальна служба, була здатна виконувати поставлені державою завдання та гідно служити суспільству.

За словами очільника ДФС Сумшини, зараз проходить багато реформ як в нашій країні, так і в фіскальній службі. Однак всі традиції, навички та досвід все ж таки залишаються з минулих часів. Досвід наших ветеранів особливо корисний сьогодні, у час кардинальних реформ, тому потрібно активно застосовувати його на практиці. Тому ви приймаєте активну участь в роботі Громадської ради, в наших робочих нарадах, в житті нашого колективу.

У свою чергу голова ради «Громадської організації місцевого осередку «Всеукраїнської асоціації ветеранів ДПС України» Сумської області» подякувала керівництву ГУ ДФС у Сумській області за підтримку та допомогу. За її словами,  ветерани продовжують приймати участь у діяльності служби та готові й надалі ділитися своїм досвідом та знаннями. 

Ветерани податкової обмінялися спогадами про часи заснування служби, обговорили сьогодення та переглянули святковий концерт.