Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податкова міліція Сумщини забезпечила відшкодування збитків за кримінальними справами у сумі 22,6 млн гривень

31.10.2018 -

Оперативні та слідчі підрозділи податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області спрямовують свою діяльність на захист економічної безпеки України. Особлива увага зосереджується на викритті кримінальних схем, припиненні діяльності «конвертаційних центрів», «фіктивних фірм» та «центрів мінімізації митних платежів», протидії незаконному відшкодуванню ПДВ з бюджету, боротьбі з нелегальним обігом підакцизних товарів, на контролі за бюджетними витратами, а також на відшкодуванні завданих державі збитків.

За десять місяців поточного року економічний ефект від діяльності оперативно-слідчих підрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Сумської області перевищив 167 млн. гривень.

Упереджено 6,4 млн. грн сум ПДВ, що були незаконно заявлені до відшкодування з бюджету та перебувають під кримінальним провадженням.

За наслідками перевірок підприємств-користувачів незаконних послуг транзитно-конвертаційних груп, а також за результатами протидії правопорушенням у сфері державних закупівель до бюджету мобілізовано       33,5 млн. гривень.

За результатами спільного відпрацювання з Сумською митницею ДФС ризикових експортно-імпортних операцій, а саме: коригування митної вартості товарів за наслідками перевірок, проведених на підставі інформації оперативних підрозділів, конфіскації товарів, накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів за порушення митних правил, перевірок користувачів «центрів мінімізації митних платежів» до бюджету додатково залучено 79 млн. гривень.

За рахунок вивільнення від фальсифікату ринку підакцизної продукції забезпечено додаткові надходження акцизного податку у розмірі 26,3 млн. гривень.