Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Сумській митниці потенціал зустрічався з досвідом

09.11.2018

Нещодавно працівники Сумської митниці зібрались разом із людьми, які присвятили своє життя захисту економічних інтересів та збереженню культурної спадщини нашої держави, - з членами президії Спілки ветеранів митних органів України.

Створення Всеукраїнської організації «Спілка ветеранів митної служби України» у 2001 році дозволило об’єднати людей, які кращі свої роки віддали справі захисту державних інтересів України, змінили підхід до роботи зі збереження та примноження традицій митної служби. Відділення спілки ветеранів діють майже в усіх митницях країни.

Наразі говорили про створення Сумського обласного відділення Спілки ветеранів митної служби, адже основною метою діяльності Всеукраїнської громадської організації та відділень  є забезпечення захисту прав, надання соціальної та правової допомоги ветеранам, співробітникам митниці та членам їх сімей.

Спілка ветеранів митної служби України – одна з найменших за чисельністю серед інших ветеранських організацій. Однак, це не заважає її членам бути чи не найдієвішими, найенергійнішими, патріотично налаштованішими, такими, що повсякчас дбають про виховну діяльність свого підрозділу, збереження й розвиток кращих традицій української митниці.

Вітали  на зустрічі голову Спілки ветеранів митних органів України Олега Грабовського, а також Валерія Момонтенка та Сергія Трусова.

Саме ветерани стояли біля витоків сучасного стилю національної митної служби. Їх професійний досвід став якісним фундаментом у справі розбудови та становлення митниці, у втіленні в життя інновацій, які диктує нам час.

Дуже добре, що молодь, яка несе службу в митниці, має змогу в неформальній атмосфері дізнатись від досвідчених колег про те, як робила кроки становлення митна служба України.

Почули від ветеранів розповіді про своє перше знайомство з митницею. Вони згадали якими в ті часи технічними засобами було забезпечене робоче місце інспектора, та й, взагалі, весь процес митного оформлення.

Головний митник Сумщини Олександр Щуцький зазначив, що ветерани передали нам гідну естафету й безцінний багаж знань, здобутий за роки багаторічної служби. Він говорив щирі слова вдячності за самовіддану працю на благо нашої України.  Побажав міцного здоров’я, миру, добра, мудрості та оптимізму.