Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За січень-жовтень 2018 року від платників податків Сумської області до державного бюджету надійшло понад 6,5 млрд гривень

29.11.2018

Як зазначив Олексій Мазуренко, начальник Головного управління ДФС у Сумській області, порівняно з аналогічним періодом минулого року сплачена сума зросла майже на 1,8 млрд грн або  39 відсотків.

З початку року суб’єкти господарювання спрямували до державної казни    1,3 млрд грн ПДВ, що на 200,7 млн. грн або 18 відс.  більше, ніж торік за відповідний період.

Податку на доходи фізичних осіб державний бюджет отримав 969 млн. грн, що перевищує рівень аналогічного періоду минулого року на 182 млн. грн або 23 відсотків.

Підприємства регіону за десять місяців перерахували 494,6 млн. грн податку на прибуток, це на 80 млн. грн  більше надходжень січня-жовтня 2017 року. Що ж до місцевих бюджетів, то Головним управлінням ДФС у Сумській області з початку року забезпечено збір у сумі 4,5 млрд грн, що перевищує збір за той же  період минулого року на 872 млн. грн, або  24,4 відсотка.