Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Ромнах обговорили актуальні питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення

03.12.2018

У виконавчому комітеті Роменської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У заході взяла участь заступник начальника управління-начальник  відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб  Роменського управління  Головного управління ДФС у Сумській області Людмила Бут.

Основною метою проведення засідання є інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо негативних наслідків неофіційного працевлаштування, виплати заробітної плати “у конвертах” та відповідальності за порушення вимог законодавства в частині оплати праці.

Під час засідання заслухано суб'єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними вимог трудового законодавства. На завершення розмови роботодавців закликали не ігнорувати права найманих працівників на гарантований державою соціальний захист та нагадали, що у разі виявлення неоформлених найманих працівників та порушення порядку виплати їм заробітної плати, законодавством передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій. 

Роменське управління ГУ ДФС у Сумській області