Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Припинено спробу доставки зброї до Російської Федерації

13.12.2018

На митному посту «Бачівськ» митники Сумщини разом із співробітниками Служби безпеки України в Сумській області та  прикордонної служби виявили приховану зброю в одному із автомобілів, який рухався на виїзд до Росії.

 У зону митного контролю заїхав автомобіль, на якому слідував українець у напрямку виїзду з території України. Формою проходження зони митного контролю обрав «зелений коридор». Під час детального огляду багажного відділення та салону автомобіля знайдено деталі кулеметної зброї.

Усі комплектуючі були розміщені в різних частинах автівки. У балоні газової установки заховано комплектуючі до триноги, в задніх дверях авто – кулеметні ручки, під ковриком водія – бронещит, під капотом – лапи до триноги, в передньому бампері - тіло та макет стволу.   Таким чином, всі деталі зброї приховано від митного контролю.

На правопорушника складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон з приховування від митного контролю».