Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Сумщині підприємство-виробник будівельних матеріалів ухилилося від сплати податків на 1,5 млн. гривень

08.01.2019

Слідчими податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо ухилення від сплати рентної плати за користування надрами при веденні діяльності із видобутку піщаної сировини для виробництва будівельних матеріалів.

У рамках розслідування кримінального провадження за частино 1 статті 212 КК України встановлено, що службові особи підприємства обласного центру в період 2017-2018 років, у порушення вимог чинного законодавства не застосовували відповідний коефіцієнт, передбачений Податковим кодексом України, при здійсненні нарахування і сплаті рентної плати за користування надрами, що завдавало збитки державному бюджету. До податкової звітності вносилися неправдиві відомості, що привело до  фактичного ненадходження податків, зборів (обов'язкових платежів) до бюджету на загальну суму 1,4 млн. гривень.

Завдяки заходам податкової міліції, вжитим під час досудового розслідування кримінального провадження, під тиском неспростовних доказів, службові особи підприємства повністю відшкодували завдані державі збитки, а також шкоду, нанесену несвоєчасною сплатою податків у загальній сумі майже 1,5 мільйон гривень.

На підставі ч.4 ст. 212 КК України кримінальне провадження направлено до суду для звільнення від кримінальної відповідальності.