Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Збільшено строк оскарження рішень контролюючих органів

11.01.2019

Головне управління ДФС у Сумській області інформує, що з 01.01.2019 року набрав чинності Закон України від 23.11.2018 №2628 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Зокрема, відповідно до змін  збільшено строк на оскарження податкового повідомлення-рішення. Так, платник податків може оскаржити рішення  до контролюючого органу вищого рівня протягом   10 робочих днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу  (п.56.3 ст.56 Податкового кодексу України). Така скарга подається у випадках, коли контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі його повноважень. 

Водночас, податкове повідомлення-рішення приймається протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків акта перевірки (п.86.8 ст.86 ПКУ).

Поряд з цим,  платник податків має право подати контролюючому органу заперечення або додаткові документи, які підтверджують показники, відображені у податковій звітності, протягом 10 робочих днів з дня, наступного за днем отримання акта перевірки (п.86.7 ст.86 ПКУ).