Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Визначено механізм виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів

11.01.2019

Головне управління ДФС у Сумській області повідомляє, що Кабінет Міністрів України  постановою від 12.12.2018 N 1077 затвердив Тимчасовий порядок виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України.

Тимчасовий порядок визначає механізм виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТЗЕД та ввезені громадянами на митну територію України в період з  1 січня 2015 р. до 25 листопада 2018 р., а також:

- перебувають у митному режимі тимчасового ввезення або транзиту, поміщення в який здійснювалося шляхом вчинення дій, усного декларування або декларування з використанням іншого документа, ніж митна декларація, на бланку єдиного адміністративного документа;

- перебували у митному режимі тимчасового ввезення або транзиту, були вивезені за межі митної території України після 25 листопада 2018 р. та ввезені повторно.

Встановлено, що для митного оформлення транспортного засобу органу доходів і зборів подається електронна митна декларація.

Разом з електронною митною декларацією  подаються рахунок або інший документ, що підтверджує вартість транспортного засобу, реєстраційний документ на транспортний засіб, виданий реєстраційним органом країни реєстрації, та документ, що підтверджує право власності на транспортний засіб або право розпоряджатися та декларувати такий транспортний засіб для вільного обігу на митній території України.

Для цілей оподаткування транспортних засобів застосовується фактурна вартість.

Використані громадянами відомості повинні бути об'єктивними, піддаватися обчисленню та підтверджуватися документально.