Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У минулому році працівники ДФС Сумщини встановили 173 порушення, пов’язаних з торгівлею підакцизними товарами

07.02.2019

У Сумській області знаходиться на обліку 1446 платників акцизного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями, та 1045 – тютюновими виробами. Цими платниками отримано 2227 ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 1714 ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

За словами Бориса Пересадька, начальника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Сумській області, середні нарахування акцизного податку з роздрібного продажу на одну ліцензію складають 35,8 тис. грн з продажу алкогольних напоїв та 33 тис. грн з продажу тютюнових виробів.                                  

За 2018 рік проведено 152 фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів. За результатами перевірок застосовано 2,8 млн. грн фінансових санкцій, що на 1,9 млн. грн, або у три рази більше ніж, за відповідний період позаминулого року.

Під час проведення вищезазначених перевірок працівники фіскальної служби встановили 173 порушення. А саме, 96 фактів оптової або роздрібної торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни; 11 фактів провадження діяльності без наявності відповідної ліцензії; 9 фактів стосується звітності; 8 фактів зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку; 6 фактів продажу у нічний час, або неповнолітнім; 5 фактів роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів; 38 фактів порушення іншого законодавства, пов’язаного з обігом підакцизних товарів.

– Завдяки налагодженій взаємодії з правоохоронними органами до відповідальності за продаж алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, притягнено 18 суб’єктів господарювання, до яких застосовано 122,4 тис. грн штрафних санкцій, – підкреслив Борис Пересадько.