Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Останній день подання декларації з плати за землю - 20 лютого

12.02.2019 -

         Відповідно до п.286.2 ст.286 Податкового кодексу України ( далі – ПКУ) платники плати за землю – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше             20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за встановленою формою. Річна сума податку розбивається  рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка  про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

         При цьому, платник плати  за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом    20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

         За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

         Звертаємо увагу, що податкове зобов’язання, визначене у декларації,  сплачується рівними частками  щомісяця протягом               30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця.