Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання Олексія Мазуренка, начальника ГУ ДФС у Сумській області з Днем журналіста

06.06.2019

Шановні працівники мас-медіа!

 Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

Професійна журналістика  - це не тільки майстерність слова, аналітична обробка інформації та подальше її поширення. Це, насамперед, пошук правди. Ваша чесна та неупереджена діяльність є одним з основоположних стовпів демократичної держави. Об`єктивний підхід до процесів, що відбуваються у нашій державі – запорука швидкого та якісного руху вперед. Адже, нині неможливо уявити світ без інформації, преси, інтренет-видань, соцмереж, які щодня оперативно доносять новини до суспільства.

Партнерські стосунки, які сьогодні склалися між фіскальною службою  та мас-медіа сприяють своєчасному доведенню до громадськості інформації з питань діяльності ДФС та актуальних питань податкового законодавства, проведення стабільної, прозорої та зрозумілої кожному платнику податків державної політики, що призводить наповненню державного бюджету та успішному виконанню соціальних програм.

Нехай ваші публікації, теле - і радіо передачі завжди допомагають у вирішенні життєвоважливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві.

Дякую вам за допомогу в просуванні економічних та соціальних реформ, оперативну реакцію на важливі події в житті Сумщини.

Бажаю вам щастя, творчої наснаги, цінної уваги вашої аудиторії, завжди отримувати задоволення від улюбленої праці!

З повагою

начальник ГУ ДФС у Сумській області                                               О. МАЗУРЕНКО