Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку червня Сумська митниця ДФС долучилась до спецоперації «Бастіон»

10.07.2019

 З 3 червня Державна фіскальна служба України розпочала операцію «Бастіон», яка триватиме до кінця року на всій митній території України і дозволить перекрити канали незаконного переміщення товарів на митну територію України та припинити порушення законодавства у  митній  та податковій сферах.

Основними завданнями спецоперації «Бастіон» є сприяння запобіганню та виявленню переміщення товарів через кордон України поза митним контролем, виявленню на території України місць нагромадження та реалізації товарів, увезених на територію нашої держави з порушенням вимог чинного законодавства, встановлення та припинення фактів ухилення від сплати податків при здійсненні операцій купівлі-продажу товарів, переміщених на територію України з порушеннями. Спецоперація передбачає проведення перевірки законності здійснення експортних операцій, а також ужиття заходів контролю до суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, встановлення фінансових операцій, пов’язаних із легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму.

На Сумщині спецоперацію спільно проводять підрозділи митниці та податкова міліція. Звісно, що у разі необхідності залучаються й інші правоохоронні органи.

Керівником територіальної робочої групи призначено      Ілляшевича Ярослава, в.o. заступника начальника-начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Сумської митниці ДФС.

         «Структури взаємодіють задля обміну інформацією про можливі факти порушення вимог митного та податкового законодавства, а також для проведення спільних заходів щодо виявлення порушень митного законодавства суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. На сьогоднішній день ми маємо чітку послідовність дій, дотримуючись яких зможемо ліквідувати контрабандні схеми, зменшити тіньову економіку і забезпечити повноту декларування та сплати податків», - зазначив Ярослав Ілляшевич

У рамках проведення операції «Бастіон», Сумською митницею ДФС складено 4 протоколи про порушення митних правил на загальну суму понад 300 тисяч гривень.

Так, за результатами здійснення заходів на митному посту «Бачівськ» затримано вантаж «Добавка дієтична Лактомарин (laktomarin) ламінарія-гель охолоджений з тмином», який заборонений до ввезення на митну територію України та декларувався за іншим кодом товарної номенклатури (УКТ ЗЕД).

Здійснюються заходи щодо відстеження переміщення подрібнених партій товарів. За даними фактами складено два протоколи про порушення митних правил, вилучено товари - гелі для ін’єкцій та натуральний комбінований засіб для суглобів «Инолтра», загальною вартістю близько 102 тисяч гривень, які переміщувалися залізничним транспортом через митний пост «Залізничний».

Також, на митному посту «Залізничний» в порожнинах підлоги вагону виявлено приховані від митного контролю лікарські засоби різного найменування, які за попередньою оцінкою коштують близько 190 тисяч гривень.

– Беззаперечно спецоперація сприяє збільшенню надходжень до держбюджету,  покращенню рівня міжнародної співпраці та іміджу України, – підкреслив Ярослав Ілляшевич.