Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Незаконне ввезення набоїв на територію України недозволено

16.07.2019

Сумські митники запобігли незаконному ввезенню набоїв на митну територію України, що належали громадянину Російської Федерації .

На митний пост «Бачівськ» Сумської митниці ДФС у напрямку «в’їзд» заїхав легковий автомобіль під керуванням громадянина Російської Федерації.  Для проходження митного контролю чоловік обрав смугу «зелений коридор», тобто, заявив про те, що у нього відсутні товари, які заборонені або обмежені для переміщення через кордон. Під час здійснення огляду транспортного засобу митники виявили 24 патрони, споряджені гумовими снарядами несмертельної дії 45 калібру.

Зазначені набої обмежені до переміщення відповідно до Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, яка затверджена наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 №622.

 На правопорушника складено протокол про порушення митних правил згідно з ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю», патрони вилучено і передано для  подальшої експертизи та прийняття правового рішення.

Довідково: при переміщенні через кордон зброї та набоїв до них, що підпадають під категорію тих, на які поширюється дозвільна система необхідно:

  1.   обрати «червоний коридор» для перетену кордону;
  2.   здійснити декларування переміщуваної зброї та/або набоїв;
  3.   надати митному органу дозвіл на переміщення зброї та/або набої