Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проблема легалізації заробітної плати є надзвичайно серйозною і її вирішення є одним з першочергових завдань органів ДФС Сумщини

13.08.2019

Фахівці органів ДФС Сумщини постійно проводять роботу  з  керівниками,  головними бухгалтерами підприємств та фізичними особами - підприємцями з питань своєчасної виплати заробітної плати і підвищення її рівня.

Так, за результатами спільних дій органів ДФС та  місцевої влади 508 підприємств підвищили рівень заробітної плати. В наслідок цього до бюджету  надійшло 2,5 млн. грн податку на доходи фізичних осіб. 

За результатами проведеної роботи з фізичними особами - підприємцями, які виплачують заробітну плату найманим працівникам менше мінімальної  до бюджету  надійшло 878,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Проведеними документальними перевірками з питань своєчасної виплати заробітної плати, повного і своєчасного перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного соціального внеску встановлені порушення у 27 юридичних осіб та 76 фізичних осіб-підприємців,  за результатами яких  донараховано 22612,5 тис. грн (з урахуванням пені та штрафних санкцій), з яких до бюджету надійшло 5112,02 тис. гривень.

Поряд з цим, протягом січня-липня поточного року  фахівці фіскальної служби Сумщини виявили у регіоні 373 особи, праця яких використовувалася без оформлення трудових відносин та 3 громадянина, які здійснювали підприємницьку діяльність без належної реєстрації.