Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сумські митники приєднались до заходу «День правничої кар’єри» у СНАУ

09.10.2019 -

 

В день, коли Україна святкує День юриста, на території Сумського національного аграрного університету відбувся захід «День правничої кар’єри». Академічна спільнота СНАУ підтримують відому фразу «Право – мистецтво добра та справедливості».  На захід завітали представники всіх  сфер правничої діяльності.  Митники не оминули дане свято. До святкування приєднались  заступник начальника Сумської митниці ДФС Юрій Міщенко, а також 3 кінологічні команди під керівництвом Романа Завального.

Юрій Міщенко привітав з професійним святом викладачів та  студентів юридичного факультету. Побажав нових творчих здобутків, професійних перемог, невичерпної енергії, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра.

Майбутні фахівці та школярі, які обирають професію, з великою цікавістю спілкувались з кінологами та їх чотирилапими друзями.   Працівники митниці розповідали про ефективність та доцільність використання кінологічних команд під час роботи на митних постах. А молодь намагалась дресирувати  собак, хоча це було більше схоже на дружні обійми з чотирилапими друзями.