Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання начальника ГУ ДФС у Сумській області Олексія Мазуренка з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці

11.10.2019 -

 

Шановні жителі Сумщини!

Щиросердечно вітаю вас із державними святами –

Днем захисника України і Днем Українського козацтва,

які відзначаються у день свята Покрови Пресвятої Богородиці!

   Ці свята поєднали державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями.

   У цей день все свідоме українство, всі ті хто вважає себе не тільки народом, а в першу чергу величною українською нацією, віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких.

   Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

   Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму. Підносимо щиру молитву нашій Небесній Заступниці – Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм Святим Омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, оберігала мужніх українських воїнів й їхні життя і щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

   Шановні чоловіки, козаки, захисники будьте надійною опорою для ваших рідних і близьких.  

   Щастя всім нам, здоров’я, наснаги та удачі.

   Хай мир і злагода запанує під небом України!

   СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!