Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сумські податківці зустріли колег із зони бойових дій

04.11.2019 -

У особливий період службова діяльність підрозділів податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області спрямована на забезпечення належного рівня доходів бюджетів з метою підтримки національної економіки, соціальної сфери, а також на захист економічної безпеки країни та підвищення її обороноздатності.

За добровільним бажанням податківці проходили службу в районі проведення Операції об’єднаних сил, приймали безпосередню участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації. За результатами виявлених фактів порушень порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 23,2 млн. грн. Стосовно порушників складено 76 адміністративних протоколів за ст. 2043 Кодексу України про адміністративні правопорушення; 79 – за статтею 164 КУпАП. Викрито 6 кримінальних правопорушень, у т.ч. 1 – за ст. 212 КК України.

Наприкінці жовтня 2019 року відбулася чергова ротація особового складу податкової міліції Державної фіскальної служби України.

Прибули до місця дислокації співробітники податкової міліції Сумщини, які протягом 15-ї ротації несли службу в УОЗ на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях: підполковник податкової міліції КОВАЛЕНКО Микола Миколайович, підполковник податкової міліції ОМЕЛЬЯНЕНКО Віталій Петрович та полковник податкової міліції СТЕБЛЯНКО Сергій Анатолійович.

Традиційно співробітників зустрічав увесь особовий склад на чолі з  Олексієм Мазуренком – начальником Головного управління ДФС у Сумській області.

- У вас дуже важлива місія. Ви контролюєте лінії розмежування, пункти в'їзду та виїзду з непідконтрольних територій, а також протидієте нелегальному переміщенню товарів та незаконному здійсненню господарської діяльності. Ви стоїте на сторожі економічного порядку, ризикуючи життям на лінії фронту, щоденно виконуєте свій обов’язок по захисту економічних інтересів країни. І сьогодні  маю честь та можливість сказати вам слова глибокої пошани за службу на благо України. Хочу побажати вам міцного здоров’я та наснаги, – зазначив у вітальному слові  Олексій Мазуренко.       

Зі словами вдячності за виконаний із гідністю обов’язок, за те, що повернулися додому неушкодженими звернувся до податківців міліціонерів в.о. начальника оперативного управління ГУ ДФС в області Сергій Глуховцов, який побажав колегам легкої адаптації до умов мирного життя та подальшої успішної служби на попередніх місцях роботи в  ДФС області.

За мужність, сумлінне виконання службових завдань із відсічі і стримування  збройної  агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях  троє співробітників податкової міліції отримали почесні грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації. 

У той же час, троє працівників податкової міліції вирушили захищати економічну безпеку Держави у Донецькій області у складі підрозділів ДФС, залучених до Операції об’єднаних сил.