Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

День гідності та Свободи – це день, коли об’єднався великий народ!

21.11.2019 -

21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни -  Помаранчевої революції           2004 року та Революції Гідності 2013 року.

У цей пам’ятний день вся країна вшановує мужність учасників подій Революції Гідності, які дорогою ціною вибороли право українців на європейський напрямок розвитку України та відстояли національні інтереси.

 Керівництво ГУ ДФС у Сумській області (Олексій Мазуренко) та         ГУ ДПС у Сумській області (Юрій Мельник) взяли участь у пам'ятних заходах з нагоди Дня гідності та свободи, які традиційно проводяться в обласному центрі.

Без сумніву, прагнення мирного і незалежного життя і у той час, і зараз, в часи важких випробувань, коштує українцям дуже дорого, але український народ відстояв принципи свободи та демократії, заявивши, таким чином, себе гідними нащадками наших батьків та як народ, що заслуговує на повагу усієї світової спільноти.

Начальник ГУ ДФС у Сумській області Олексій Мазуренко щиро бажає Сумчанам  мирного неба над українською землею, добробуту, родинної злагоди в домівках та незгасаючої віри в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна пам’ять Героям, які віддали своє життя за нашу з вами свободу!

Слава Україні! Героям Слава!