Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сумські митники завітали на День відкритих дверей у Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю

04.12.2019 -

 

 Вихованців Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю відвідав заступник начальника Сумської митниці Пастушенко Юрій Михайлович.

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – це прояв поваги до людей з обмеженими можливостями та нагадування суспільству про обов’язок їх підтримки та уваги.

3 грудня, у Сумському обласному центрі  комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю пройшов День відкритих дверей. Вже за традицією,  який рік поспіль, до вихованців закладу завітали і сумські митники.

Дітлахи влаштували надзвичайно яскравий концерт, приємно вразили своєю душевною щирістю та відкритістю. Свято залишило у душі тепло та надію на щасливе майбутнє.

Заступник начальника Сумської митниці Пастушенко Юрій Михайлович побажав дітлахам і тим, хто опікується ними міцного здоров’я, витримки, оптимізму, здійснення найзаповітніших мрій та подарував цінні подарунки.