Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До Дня Святого Миколая працівники податкової міліції Сумщини традиційно вручили подарунки дітям-сиротам

19.12.2019 -

Зимовий день 19 грудня із нетерпінням чекає вся малеча нашої країни. В цей  час до кожної дитини має завітати великий Чудотворець –    Святий Миколай і покласти під подушечку безліч подарунків.

Традиційно, більше 11 років поспіль, податкові міліціонери ГУ ДФС у Сумській області проводять благодійні зустрічі з дітьми-сиротами з нагоди свята -  Дня Святого Миколая. Сьогодні, в святковий день, вони завітали до Сумського дитячого будинку ім. Супруна та до Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей області. Працівники закладів роблять усе, аби зробити життя дітей яскравішим, але їм складно здійснити це самотужки. Тому офіцери податкової міліції долучились до благодійної акції та вирішили розділити з ними турботу про дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Навіть маленька допомога – великий промінь надії, добра та світла для дитячих сердець.

Працівники фіскальної служби привезли з собою одяг, іграшки та солодкі подарунки для кожної дитини.

Вихованці дитячого будинку власними силами влаштували  яскравий незабутний святковий концерт для своїх гостей.

-Ми не в силах повернути дітям батьків, але спільно, за допомогою всіх нас можемо допомогти здійснити інші дитячі мрії. Обираючи подарунки, кожен відчув трохи тепла і щирості від таких приємних передсвяткових клопотів. Тому ми дуже сподіваємося, що нам вдалося подарувати  діткам трохи нашої любові й піклування і їм сподобаються наші подарунки, – сказала Анжеліка Кулик, завідувач сектору оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області.

 Також подарунки отримали діти працівників податкової міліції, які наразі несуть службу в небезпечних для життя умовах в районі проведення операції Об’єднаних сил, захищаючи економічну безпеку держави, із мужністю та професіоналізмом забезпечуючи сумлінне виконання службових (бойових) завдань із відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.