Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Привітання начальника Головного управління ДФС у Сумській області Олексія Мазуренка з нагоди Дня Соборності України!

22.01.2020 -

Олексій МАЗУРЕНКО: «Я абсолютно переконаний в тому, що у нас є вільне і щасливе майбутнє – і сьогодні усім нам спільно належить його будувати!»

Шановні жителі Сумщини!

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність і державність. Одним з таких подій є 22 січня 1919 року, коли відбулось ухвалення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки і здійснилась віковічна мрія народу України про єдину, неподільну і соборну державу.

Саме це державне свято постійно є символічним відкриттям нового року в контексті відзначення історичних дат національного державотворення.

Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті.

Наша безмежна вдячність українським воїнам, які сьогодні зі зброєю в руках стоять на захисті східних кордонів, відстоюють державний суверенітет та територіальну цілісність України, власним прикладом демонструють незламне прагнення українців жити в єдиній, вільній країні.

Бажаю всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

Зі святом!

Слава Україні!