Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сумські податкові міліціонери повернулись додому із району проведення операції Об’єднаних сил

24.07.2020 -

23 липня 2020 року у Головному управлінні ДФС у Сумській області відбулося урочисте засідання особового складу податкової міліції з приводу привітання та нагородження двох офіцерів, які повернулися додому з району проведення операції Об’єднаних сил.

В.о. начальника Головного управління ДФС у Сумській області Олександр Тютюнник відкрив збори особового складу урочистою промовою, де наголосив, що податкові міліціонери вже не вперше з честю виконують свій обов’язок із забезпечення національної безпеки і оборони на території Донецької та Луганської областей та привітав офіцерів, один з яких ніс службу в районі проведення ООС більше 4 місяців, інший - понад 8 місяців.

Це достойний вчинок – в непростий час прийняти вольове рішення залишити свою сім’ю заради захисту економічної безпеки держави.

Керівник установи акцентував увагу присутніх, що головним зараз є те, що міліціонери повернулися живими додому до своїх сімей та висловив впевненість що тепер вони можуть гідно проявити себе в оперативно-службовій діяльності в колективі ГУ ДФС у Сумській області.

 Наразі, до району проведення операції Об’єднаних сил буде формуватися чергова ротація співробітників податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області, в якій Олександр Тютюнник закликав добровольців взяти участь.