Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбулося чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області

22.11.2017 -

22 листопада 2017 року відбулося чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області.  На порядку денному присутні розглянули результати роботи органів ДФС у Сумській області щодо забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів у січні-жовтні поточного року, результативність документальних перевірок, проведених управлінням аудиту  ГУ ДФС у Сумській області та питання щодо збереження конфіскованих товарів на складах митниці тощо.

За словами Юрія Мельника, заступника начальника ГУ ДФС у           Сумській області, у січні – жовтні 2017 року органами ДФС у Сумській області забезпечено збір до загального фонду державного бюджету в сумі                          4,6 млрд гривень. В порівнянні з відповідним періодом 2016 року зафіксовано збільшення  на 1,1 млрд грн, або  30 відсотків. Зростання відбулося завдяки тому, що працівники фіскальної служби наполегливо і послідовно виводять економіку         «з тіні». Адже кошти, які раніше втрачалися на схемах із фіктивним ПДВ, надходять до бюджету. Позитивна динаміка простежується і в забезпеченні надходжень до місцевих бюджетів. Так, протягом 10 місяців 2017 року вони склали майже 3,6 млрд гривень.

Ризикоорієнтований підхід при плануванні перевірок приводить до збільшення нарахувань за результатами перевірок та зменшення кількості самих перевірок.

– За 10 місяців 2017 року підрозділом аудиту проведено                                 280 документальних перевірок, що на 151 перевірку  менше, ніж у минулому році, – зазначила Людмила Дядченко, начальник управління аудиту ГУ ДФС у Сумській області. – При цьому донараховано за актами документальних перевірок 109,5  млн. грн, що на 44,2 млн. грн  більше,  ніж за відповідний період минулого року.  

Бурхливе обговорення у членів Громадської ради викликала тема збереження конфіскованих товарів на складах Сумської митниці ДФС, про що розповів      Юрій Міщенко, заступник начальника Сумської митниці ДФС.

– За січень - жовтень 2017 року митниця передала органам               Державної виконавчої служби для подальшого розпорядження конфіскованого майна на суму  3,2 млн. гривень, – сказав Юрій Міщенко.

Посадовець відзначив, що було проведено велику роботу щодо передачі конфіскованого автомобіля «Урал», 5 автомобілів швидкої допомоги та великої партії твердого сиру  до зони АТО.