Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відповідь ДПІ у м. Сумах щодо критичного зауваження, розміщеного на сайті Інтернет - видання «Sumy today»

30.01.2017 -

У матеріалі «Сумські податківці на стільки кволі, що не знають законодавства», розміщеному 26 січня 2017 року на сайті Інтернет-видання «SumyToday», порушено питання щодо отримання консультації з цивільно-правового характеру суб’єктами підприємницької діяльності у фахівця ДПІ у м. Сумах. А саме, сумчанка Оксана Мартимьянова поскаржилася на податкового інспектора ДПІ у м. Сумах, яка не змогла допомогти та надати консультацію з її питання.

Проте звинувачення в адресу податківця є необґрунтованим і викривленим. Фахівець, стаж роботи якої в податкових органах становить понад 20 років, діяла виключно в рамках діючого законодавства, виконуючи свої повноваження та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України, а саме:

Відповідно до статті 193 Податкового кодексу України державні податкові інспекції:

193.1.1. здійснюють сервісне обслуговування платників податків;

193.1.2. здійснюють реєстрацію та ведення обліку платників податків та платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням;

193.1.3. формують та ведуть Державний реєстр фізичних осіб - платників податків, Єдиний банк даних про платників податків - юридичних осіб, реєстри, ведення яких покладено законодавством на контролюючі органи;

193.1.4. виконують інші функції сервісного обслуговування платників податків, визначені законом".

Зважаючи на викладене вище, надання консультацій з питань оформлення цивільно - правових договорів не входить до компетенції фахівців Державної податкової інспекції у м. Сумах, оскільки вони не стосуються діяльності Державних фіскальних органів.

Під час спілкування, інспектор надала розширену консультацію ФОП Мартимьяновій О.М. щодо  сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ з найманих працівників.

Але, зважаючи на те, що Мартимьянова О.М. 26.01.2017 року на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук самостійно видалила пост і який того ж дня був видалений адміністратором Інтернет - видання «Sumy todey», податківці вважають ситуацію вичерпаною.