Територіальні органи ДФС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Здійснення громадського контролю за дотриманням прав на доступ до публічної інформації

17.03.2014 -

Контроль громадськості за забезпеченням доступу до публічної інформації в територіальних органах Державної фіскальної служби у Сумській області здійснюється шляхом проведення відповідних громадських слухань, засідань Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Сумській області, громадської експертизи тощо.

Проведення громадської експертизи діяльності органів державної фіскальної служби в частині забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації здійснюється відповідно до Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року №  976 (зі змінами та доповненнями).

Представники громадськості мають можливість отримати інформацію з визначених ними питань щодо виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» (порядок організації доступу до інформації, системи реєстрації публічної інформації, засідань колегіальних органів тощо) звернувшись  до розпорядників інформації.

Після отримання та розгляду наданої розпорядниками інформації, пропозиції громадськості оформлюються у вигляді протоколів, які враховуються при роботі з оприлюднення публічної інформації.